Jak połączyć Autonostalgię z bieganiem czyli Run Richard Run!

Pora ruszyć tyłek i pojechać na Autonostalgię w Warszawie. Zima była pracowita i wszystkie automobile oraz motocykle gotowe do prezentacji. Po okresie depresji początkującego restauratora, spowodowanej eksplozjami panewek w Fordzie i Essexie, życie wraca do normy i nowe panewki wylane.

Dla wielu czytelników mam nowe wieści odnośnie mojej osoby. Przestałem pić whisky i zagryzać cygarami a od roku prowadzę sportowy tryb życia. Zostałem biegaczem amatorem i liderem wsród tych, którzy biegnąc potrafią kopnąć się w kolano.

Cały czas główkuję, jak połączyć automobile z lat 20 i 30-tych z tym bieganiem. Okazało się, że od tego biegania rozjaśnia się w głowie (ale aż tak pewny tego nie jestem) i zyskuje się tężyznę fizyczną. Dyscyplina zwana bieganiem jest popularna, bo używa jej 20% populacji kraju czyli 7,5 miliona ludzi ! W związku z tak dynamicznymi zmianami w moim drobnomieszczańskim życiu wymyśliłem, że na Autonostalgii zrobię stoisko razem z Towarzystwem Sportowym Regle ze Szklarskiej Poręby, które mnie trenuje i w którym jestem aktywnym i praktykującym składkowiczem.  W tym automobilowym świecie spalin, smarów i ryku zacieranych silników będziemy promować bieganie wśród automobilistów! Ba, może nawet znajdziemy bratnie dusze bo nigdy nie wiadomo co w ludziach drzemią za emocje!

Na stoisku TS Regle pokażemy znane z mojego bloga perły amatorskiej odbudowy czyli Essexa Super Sixa z 1927 roku, znanego już wielu Polskiego Fiata 518 z 1933 roku i po raz pierwszy publicznie pokażę polskiego (!) Forda model T z 1924 roku. Z niespodzianek pokażemy też… motocykle.

Kolega Igor Skrzyński pokaże swoje motopedy czyli MV Agustę i  inne ciekawe eksponaty.

Pokażęmy kabriolet Mercedesa AMG z 560 konnym silnikiem w nadwoziu CL .

Autonostalgia odbędzie się w nowym centrum wystawowym Global Expo przy ul. Modlińskiej obok Auchana. W sobotę i niedzielę 6 i 7 kwietnia 2019 roku. Dla zainteresowanych mamy pełne info na temat odniesienia sukcesu w samodzielnej odbudowie swoich wehikułów i również pełne info na temat rozpoczęcia kariery biegacza !

Kolega Iguś poprowadzi warsztaty dla początkujących malarzy, portrecistów i pejzażystów!

Zapraszam w imieniu swoim, Bianki i TS Regle!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *